Getinjo poston foto me dollapin plot e përplot me para (FOTO LAJM)

Sipas mediave rezulton se dhe Getinjo është përfshirë në skandalin “Loredana”.

Media zvicerane “20 minuten”, raportoi zonja Petra Z., jo vetëm që transferoi para në llogarinë e reperes, por ajo ka transferuar para edhe tek anëtarët e tjerë të familjes. Tani edhe vëllai i Mozzik na del i përfshirë në këtë aferë të turpshme.

Getinjo mori 12 mijë franga nga Petra Z, më 13.12.2017. Kjo është dëshmuar me urdhërpagesa, të cilat i ka në dispozicion 20min.ch.

Së fundmi reperi ka postuar një ‘Instastory’ ku tregohet një dollap I mbushur plot e përplot me para.

Mbi foto ai ka shkruar “ Shumë të mira frangat” duke ironizuar kështu situatën në të është përfshirë.
Shtuar më 14/05/2019, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori