Skandal në familjen mbretërore, rrezikohet dasma Princ Harry dhe Meghan (FOTO LAJM)

Meghan Markle kohët e fundit është vënë në syrin e mediave britanike të cilat shkruajnë se ajo është autorja e një blogu të quajtur "The Working Actress".

Blogu dikur ka qenë i fshehtë dhe tregon detaje rreth jetës së saj kur ishte aktore e fimave të të Hollivudit, në blog ajo e prezantonte veten si "vajza me gjoksin magjik" e veç kësaj në shkrimet e saj përdorte mjaft fjalë banale dhe fliste rreth seksit, përcjell albeu.com

Meghan, 36 vjeç, e hapi blogun në janar 2010, dhe shkruante për jetën e varfër që ajo bënte, skenat intime të filmave, si dehej me verë të lirë por në fund të ditës ajo thoshte se "gjithcka ia vlente".

Meghan krijoi faqet e Tëitter dhe Facebook për blogun e saj, duke promovuar postime të reja për lexuesit e saj.

Në një postim në Tëitter ajo ka shkruante: "Ejani dhe lexoni për seksin. Shumë seks!

Nusja e princit Harry zbulon vështirësitë e punës si aktore dhe problemet që përballej cdo ditë.

Që nga viti 2012 blogu është mbyllur ndërsa familja mbretërore nuk ka dhënë asnje koment apo përgënjeshtrim të këtij lajmi që mund të prekë edhe dasmën mbretërore të Princ Harry dhe Meghan Markle. /albeu.com/


Shtuar më 01/03/2018, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori