"S'kam nevojë për make up", fansat masakrojnë Luanën (FOTO LAJM)

Luana Vjollca wshtw njw nga moderatoret mw tw njohura dhe mw tw diskutuara showbizin shqiptar.

S’ka nevojë për makeup kur ke një buzëqeshje të bukur,” ka shkruar ajonë foton e fundit të publikuar në Instagram pas takimit me dentistin.

Deri këtu në rregull por ndjekësit symprehtë të moderatores së Top Channel nuk janë aq dakord, kjo sepse sipas tyre, Luana ka vendosur makeupfoton ku pretendon të jetë ‘ujë e sapun’ shkruan Ekspress.

Dikush i ka vendosur në pah qerpikët e zgjatur, vetullat e vijëzuara, vendosjen e fondatinës, konturimin e fytyrës apo buzët e lyera, duke menduar se 26-vjeçarja i është referuar si ‘no makeup’ grimit natyral, pa tonalitete të forta.

Shumë e kanë kritikuar që ajo hiqet gjithmonë sikur nuk vendos makeup. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 09:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori