S'ka sharje, Soni Malaj bën paqe me fansat (FOTO)

Soni Malaj ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një mesazh ku ia ka transmetuar një fanse e saj.

Pozitiviteti i fanses e ka tërhequr këngëtaren, aq sa e ka postuar edhe në Instagram. Bashkëngjitur saj ajo ka shkruar:

"Jo çdo ditë mund të jetë e mirë, por ju mund të bëni diçka, të bëni më të mirë ditën e dikujt tjetër, me një fjale të mirë, me një veprim të mirë, me pozitivitet.

Mendoni për veten tuaj dhe lëri edhe të tjerët të gëzojnë privilegjin, për t'a bërë këtë gjë". /albeu.com/


Shtuar më 16/06/2016, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori