S'ka ndarje, Mila dhe Ashton të lumtur (FOTO LAJM)

Pavarësisht shumë zërave se do të kishte një ndarje pas lindjes së fëmijës, Mila Kunis e Ashton Kutcher janë një familje mjaft e lumtur.

Këtë gjë ka dashur që të reflektojë aktorja, teksa ka postuar edhe një foto në Instagram, duke e shoqëruar me mesazhin "Familje". Në foto shfaqet Mila, Ashton Kutcher dhe e vogla Wyatt Isabelle.

Ajo është duke përjetuar momentet më të bukura të jetës së saj. Të dy vijojnë të jenë të lumtur e të shijojnë ardhjen në jetë të së voglës së tyre. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori