E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
S'ka ndarje, Mila dhe Ashton të lumtur (FOTO LAJM)

Pavarësisht shumë zërave se do të kishte një ndarje pas lindjes së fëmijës, Mila Kunis e Ashton Kutcher janë një familje mjaft e lumtur.

Këtë gjë ka dashur që të reflektojë aktorja, teksa ka postuar edhe një foto në Instagram, duke e shoqëruar me mesazhin "Familje". Në foto shfaqet Mila, Ashton Kutcher dhe e vogla Wyatt Isabelle.

Ajo është duke përjetuar momentet më të bukura të jetës së saj. Të dy vijojnë të jenë të lumtur e të shijojnë ardhjen në jetë të së voglës së tyre. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori