S'ka më flokë të gjatë, Kim Kardashian kthen në trend këtë look (FOTO LAJM)

Dita e Falenderimeve e ka gjetur yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Kim-in, me një tjetër look.

Kësaj here, 40-vjeçarja nuk ka preferuar të mbajë flokët e gjatë kësaj here, por të vijë me një pamje ndryshe.

Ajo ka pozuar me flokët e shkurtër deri tek nofullat dhe dukej super seksi me këtë pamje, megjithëse s’jemi mësuar ta shohim shpesh kështu.

Kjo pamje i kanë pëlqyer ndjekësve të cilët kanë vërshuar në komente.

Megjithëse është shfaqur herë pas here me flokët e prera shkurt, duket se Kim preferon më shumë flokët e gjatë dhe nuk i kursen asnjëherë extension-at.

Po ju çmendim keni? Me cilin look ju duket me tërheqëse 40-vjeçarja?

Shtuar më 28/11/2020, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori