S'ju a merr mendja, me këtë look do ta shihni Klea Hutën sonte në ekran (FOTO LAJM)

Flokët e gjatë, brunë dhe pa eksperimentime janë gjithmonë tipari dallues i Klea Hutës.

Por ajo do ti surprizojë të gjithë sot në emisionin më të ri "Këngë Moj", ku bukuroshja moderon.

Për sot ajo ka zgjedhur t'i bëj flokët me rrica të vogla dhe shumë të dendura dhe me nje shikim të shpejtë padyshim që askush nuk do ta dallonte Klean.

Veshja e bardhë me tantellë e bënë akoma më shumë stil look-un e saj për sot.

"Nata kushtuar Nexhmije Pagarushes me artistet me te mire.", shkruan Klea./albeu.com/
Shtuar më 10/11/2020, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori