Sjellja e Policisë Bashkiake, irritim dhe ironi në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Fotoja e diteve te fundit në rrjetet sociale për të moshuarën që gjobitet, sepse shet qepë, ka shkaktuar reagim të madh te qytetarët.

Jo vetëm për të kritikuar Bashkinë e Tiranës dhe qeverisjen,por edhe për të ironizuar dhe për të bërë humor nëpërmjet këtyre imazheve.

E moshuara e postuar në bluzën e Edi Ramës, apo në sfond hoteli i Koço Kokëdhimës. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2016, ora 09:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori