Situatat më qesharake kur njerëzit i këput gjumi në punë dhe në publik (FOTO LAJM)

Të gjithëve na ndodh të na këputë gjumi nga lodhja. Mund të jemi në punë, në autobus, në tren, në rrugë…kudo.

Gazeta SHQIP ka zgjedhur disa momente pikante që do ju shkrijnë së qeshuri, ku persona të ndryshëm flenë në vende të paimagjinueshme.

Për më tepër shihni fotot që garantojnë të qeshura pa fund.

Shtuar më 19/09/2019, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori