Sinani e bën si burrat, mbush Andrrën me dhurata për përvjetor (FOTO LAJM)

Sinan dhe Andrra janë dy emrat që më së shpeshti i shohim në media.

Njëri i famshëm dhe tjetri rrjedhimisht bëhet i famshëm.

Ata qëndrojnë afër publikut dhe fansave të tyre përmes postimeve të shpeshta në rrjetet sociale.

Andrra është ajo që më shpesh ofron pamje edhe nga ambientët e shtëpisë së tyre.

Por këtë herë duket se Sinani e ka bërë si burrat, dhe e ka surprizuar Andrrën për përvjetorin e tyre.

Përvec tufës me trëndafila për 3 vjetor ai ka bërë edhe një libër me 50 arsyet pse e dashuron Andrrën. /albeu.com/

Shtuar më 26/01/2018, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori