Silvana me "ballkon të rrezikshëm" drejt martesës?! Fotografohet me fustan të bardhë (FOTO LAJM)

Silvana Bushati, zv/presidentja e Partisë Konservatore është shfaqur krejt ndryshe në rrjetet sociale.

Me fustan të bardhë dhe me lule në duar, Bushati që deputeti Kujtim Gjuzi i lakmoi gjoksi duke ia quajtur ‘ballkon të rrezikshëm’ duke sikur po thur plane të reja në jetën e saj.

S’dimë të themi nëse vërtet ish-volejbollistja shqiptare që tashmë është zv/president në Partinë Konservatore ka plane për martesë, apo bëhet fjalë thjesht për një set fotografik.

Silavana Bushati ka marrë një bujë mediatike së fundmi, pasi deputeti Kujtim Gjuzi e ‘gjuajti’ live, teksa ishin të ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”.
Shtuar më 09/10/2019, ora 10:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori