"Sikur të isha djalë", Eliona i merr mendjen dhe vajzave në Instagram (FOTO LAJM)

Eliona Pitarka është aktorja shqiptare shumë e ndjekur nga publiku edhe në Instagram.

Ajo publikon foto herë pas here në profilin e saj dhe ndryshe nga VIP-at e tjerë që hasim, Eliona i kthen koment një për një shumicës së ndjekësve, shkruan Albeu.com.

Mes komplimenteve të pafundme të djemve gjenden dhe komentet e vajzave që "fiksohen" pas aktores.

Njëra prej tyre i komenton: "Vallaj të isha djal e të isha pronari i lokait ku frekuenton ti do kishe cdo gjë FREE vetëm më prezencën tënde rrezaton zemër je shumë e mirë."

Dhe Eliona i përgjigjet me zemra dhe puthje./albeu.com/
Shtuar më 19/02/2020, ora 11:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori