Sikletoset Belinda, largohet "sa hap e mbyll sytë" nga emisioni (FOTO LAJM)

Kandidati për bashkinë e Këlcyrës, Hazbi Kasaj vazhdon të "godasë" me deklaratat e tij. Mbrëmjen e sotme, i ftuar në "Xing me Ermalin", Kasaj ka sikletosur Belindën, duke e bërë të largohet sa hap e mbyll sytë nga emisioni.

Velina bëri pyetjen "me spec": Me këto që u prenë çfarë do bëhët? Për ça përdoren"?.

Ndërsa ai iu kthye:"Ato do t'i hajë macja ose pulat", duke shkaktuar një situatë komike në emision gjë e cila nuk i pëlqeu Belindës.

"Mund të largohem të lutem", shtoi bukuroshja dhe u largua "me vrap" nga situata e krijuar.
Shtuar më 01/06/2019, ora 22:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori