Siç nuk e keni parë ndonjëherë, vajza e ish-presidentit Nishani pushton rrjetin (FOTO LAJM)

Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani tashmë është rritur dhe është bëtë një zonjushë e vërtetë. E ftuar sot në meisionin ‘Ditë e re’, Fiona Nishani tregoi pasionin, jetën e saj të cilat i ka lidhur ngushtë me të bukurën dhe botën e “Instagramit”.

Gjatë pandemisë disa filluan të merreshin me “Tik Took”-un dhe disa të tjerë me postimet në Instagram. Kështu ka filluar dhe blogu i Fionës ku në fokus të saj ka modën, udhëtimet, këshilla të ndryshme për ndjekësit e saj dhe shumë foto të bukura.

Ajo çfarë Fiona pëlqen në “Mbretëresha e blogereve” Chiarra Fergani, të cilën e ka pasur edhe si udhërrëfyese të saj, është thjeshtësia që e karakterizon në çdo veshje dhe postim që bën.

“Chiarra Fergani me pëlqen shumë. E shikoj gjithmonë çfarë foto bën ajo dhe menjëherë them dua të realizoj diçka si ajo. Është shumë e thjeshtë dhe më pëlqen thjeshtësia që ka“, u shpreh Fiona.

Shtuar më 09/12/2020, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori