Si u veshën të ftuarit VIP, në dasmën e Erik Lloshit (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë. Dje ai është martuar me Rominën vajzën me të cilin kishin lidhje prej vitesh. Secili prej tyre ka orgnizuar dasma të veçanta, duke respektuar kështu edhe traditën shqiptare.

Vetë këngëtari ndau me fansat dhe miqtë e tij në rrjetet sociale momente nga dita më e bukur e jetës së tij.

Ndërkohë gjatë dasmës së Erikut janë vënë re disa prej personazheve të njohur të showbizzit shqiptar, si Aurela Gaçe Gerta Mahmutaj, Olta Boka, Ori Kuçi, Ertila Koka dhe Fatima Ymeri.
Shtuar më 18/08/2019, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori