Si rrallëherë, Noizy shfaqet duke qarë në skenë! (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

shume lot dhe djerse per te arrit ketu sot

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Reperin Noizy nuk e kemi parë ndonjëherë të përlotur, por gjithmonë ka një herë të parë!

Sot ai ka publikuar një foto ku shfaqet me mikrofon në dorë, me siguri pas ndonjë performance në skenë!

Por ajo që tërhoqi vëmendjen tonë është fakti që Noizy duket se po qan në këtë foto.

Reperi e ka pranuar edhe vetë në postim ku shprehet se: “Shumë lot dhe djersë për të arritur këtu sot”.

Ko nënkupton se rruga e reperit për të arritur këtu ku është sot, ka qenë me vuajtje dhe mund!

Nuk e dimë se pas cilit moment ka ndodhur kjo gjë, por ata që e njohin Noizy-n e dinë edhe anën e tij njerëzore.
Shtuar më 16/12/2019, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori