Si rallëherë me veshje popullore, fansat fiksohen pas Alesia Bamit: Kryevepër (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur, Alesia Bami, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi me të cilën ka marrë menjëherë vëmendjen e fansave të saj.

Bukuroshja ka zgjedhur që në puntatën e djeshme të “E Diell” të shfaqet e veshur me një fustan popullor, me rastin e festave të 28-29 nëntorit.

Edhe pse ka pak kohë që e ka postuar foton, ajo ka marrë mijëra pëlqime dhe fansat nuk ia kanë kursyer komplimentat.

Kryevepër”, i komenton dikush. Një tjetër i shkruan: “Diva”.
Shtuar më 30/11/2020, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori