Si nuk i ndryshoi një herë rrobat ky Luli?! (FOTO LAJM)

Dita e Fëmijëve, 1 Qershor
Kryetari i Bashkisë dhe Kryetar i Partisë Demokratike që prej 22 Korrikut, Lulzim Basha është shfaqur me të njëjtën veshje në aktivitete të ndryshme. Është çudi kur mendon se bëhet fjalë për një personazh publik e më tepër një politikan ndër më popullorët në vend. Dikush mund të mendojë se pse duhet të lodhet për ti kushtuar vëmendje veshjes kur aktivitetet janë zhvilluar në të njëjtën ditë, por jo, fotot e shkrepura dëshmojnë të kundërtën.

Po të shikoni me vëmendje janë angazhime të ndryshme të Kryetarit të Bashkisë së Tiranës në ditë të ndryshme, ndërkohë që veshja është po ajo. Një këmishë bojëqielli, një palë pantallona ngjyrë bezhë dhe rripi i zi.

Mos ndoshta qytetari i parë i Tiranës është supersticioz dhe mendon se kjo veshje i sjell fat?.../albeu.com/
Shtuar më 01/08/2013, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori