Si në kooperativë, Meta i kërkon ndihmë për dëshirën e pazakontë Ermalit (FOTO LAJM)

Ka qënë një skenë e pazakontë ajo e presidentit Ilir Meta në Xing me Ermalin. Meta bashkë me Ermal Mamaqit improvizuan një stan ku u shtrinë mbi kashtë dhe vazhduan intervistën.

Gjatë bideës, Meta rrëfeu se e kishte marrë malli për kohën kur flinte nëpër stane me çobanët.

Ermali e ftoi Metën të shprehte një dëshirë, me të cilën ai ka shkaktuar të qeshura të shumta. “Më jep fjalën që do të më ndihmosh ta realizojmë së bashku.

Po nuk varet vetëm nga ty, varet edhe nga Ami.”-iu drejtua Mamaqit presidenti dhe pasi mori konfirmimin e moderatorit, tregoi dëshirën.

“Kam një premtim të pambajtur që nga koha e LSI-së. Bëhet fjalë për të kurorëzuar edhe njëherë mikun tënd dhe të Bes Kallakut, Ard Daullxhiun!”-u shpreh Meta. /albeu.com/


Shtuar më 31/12/2017, ora 08:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori