Si kanë ndryshuar vipat në 10 vite (FOTO LAJM)

JUSTIN BIEBER
Shumica e personazheve të famshëm janë rritur në skenë. Dikush e ka filluar karierën si aktor, dikush si këngëtar por ende dhe sot vazhdojnë të kryesojnë botën mediatike.

Këto foto, do të na çojnë pas në kohë, konkretisht 10 vite më parë. Shikoni se si kanë qenë personazhet e famshëm që i duam aq shumë sot.
Shtuar më 25/05/2019, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori