Si ka ndryshuar Hillary Clinton gjatë jetës (FOTO LAJM)

Hillary Clinton, një nga figurat më të shquara politike në botë ka kaluar një jetë të tërë mes librave dhe politiikës.

Më sipër janë të rradhitura disa nga fotografitë më interesante të Clinton gjatë jetës së saj.

Ajo shihet të jetë në fotografi si një studente, me familjen dhe pastaj si politikane./albeu.com/
Shtuar më 06/08/2020, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori