Si ishte konceptuar sheshi "Skënderbej" në vitet ’70 (FOTO LAJM)

Postimi ne Facebook i Artan Shkrelit
Sot kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe kryeministri Edi Rama, prezantuan projektin e ri të sheshit "Skënderbej".

Por pak ore me pas këshilltari i kryeministrit për çështjet e territorit dhe urbanistikës, Artan Shkreli, ka sjellë një foto të veçantë të qendrës së Tiranës.

Bëhet fjalë për një projekt se si ishte konceptuar qendra e kryeqytetit në vitet ’70.

Më i bukur projekti i viteve '70 apo ai i sotmi? Zgjidhjen bëjeni ju. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2016, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori