Si duket sot vajza që mahniti botën (FOTO LAJM)

Ajo quhet Aira Marie Brown dhe u bë e famshme kur ishte 2 vjeç pasi të gjithë e quanin si një kukull që merrte frymë.

Fotot e saj bënë xhiron e botës, por disa vite më pas, Aria është rritur dhe tashmë pozon para aparatit duke reklamuar veshje për fëmijë, raporton Albeu.com.

Shikoni në galerinë e mësipërme tranformimin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 12:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori