Si duket Kiara Tito pa "make up"? (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Kiara Tito është kthyer në një nga figurat më të dashura të publikut shqiptarë.

Ajo ka fituar nëj audiencë të madhe edhe në rrjetet sociale ku në Instagram numëron plotë 122 mijë ndjekës.

Së fundmi, Kiara ka vendosur të ndajë si rrallëherë me ndjekësit e saj një foto pa grim, ku ka treguar se ka quka në fytyrë.

“Hera e parë dhe me shumë mundësi e fundit që qukat e mia shfaqen në Instagram”, shkruan Kiara krahas fotos që ka marrë qindra komente nga ndjekësit, të cilët e komplimentojnë për pamjen e saj. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 15:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori