"Si babi", Klea publikon foton e Elgitit me Kridin dhe sytë zemra (FOTO LAJM)

Moderatorja e ëmbël, Klea Huta, u bë nënë për herë të parë në muajin qershor të këtij viti. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Krid.

Klea ndan shpeshherë foto me vogëlushin dhe eksperiencat si nënë e re.

Ndërsa, së fundmi moderatorja ka ndarë një moment të të birit me Elgitin, duke treguar se i vogli i ka ngjarë babit artist.

Artist si babi, por dhe mami nuk është keq. Bota ime”, ka shkruar Klea krah postimit ku Elgiti shfaqet i qeshur me Kridin në studio.

Shtuar më 08/10/2020, ora 09:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori