"Si 10 vjeç", vajza e Niko Peleshit shfaqet si rrallëherë pa make up dhe flokë natyrale (FOTO LAJM)

Aleksia Peleshi, është bërë e njohur në media si vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit.

Ajo numëron plot 22 mijë ndjekës në Instagram edhe pse studentja nuk është një personazh publik.

Së fundmi ajo ka publikuar në IsntaStory video ku shfaqet pa make up dhe flokët e parregulluar.

"Pa make up dhe me flokë natyral dukem si 10 vjeç", shkruan Aleksia krah fotos.

Vajza e Niko Peleshit publikoi pak ditë më parë foton më të ëmbël me të atin në rastin e 50 vjetorit të tij./albeu.com/
Shtuar më 03/12/2020, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori