Shuplaka e radhës nga Adelina Tahiri, sulmon Anjeza Brankën (FOTO LAJM)

Romanca e re që po shijon këngëtarja Adelina Tahiri, po e bën gjithmonë e më prezente në rrjetet sociale sa i takon dhe një kundërpërgjigje të hapur që bën ndaj Anjeza Brankës.

Pas shumë xhesteve ofenduese, Adelina vijon të tregojë me krenari dashurinë e saj të re.

E gjithë kjo zhurmë para pak kohësh u krijua pasi u lidh me ish të dashurin e Anjeza Brankës. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori