Shumë të ngjashëm, Getinjo ndan foton nga fëmijëria me Mozzik (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Getinjo është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë një kujtim nga fëmijëria me vëllain e tij, Mozik dhe nënën e tyre.

“Me pak sene, amo jem kom t’lumtur. Familja është gjithçka”, ka shkruar reperi në postimin e fundit ku shfaqet duke puthur dhe përqafuar mamanë e tij. Në sy bie dhe tryeza tipike shqiptare, e cila mban në të ushqime të ndryshme dhe pije.

Me siguri ky moment i ka sjellë kujtime shumë njerëzve që gëzojnë shumë nostalgji për vitet e mëparshme ku mundësite financiare nuk kanë qenë si sot, por kanë qenë më të lumtur dhe janë ndjerë më të plotësuar
Shtuar më 23/09/2020, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori