Shumë komplimenta për vajzën e Ibrahim Rugovës, ish-deputetja ndryshon totalisht pamje (FOTO LAJM)

Ish-deputetja e LDK'së, Teuta Rugova prej kohësh nuk është aktive në politikë. Këtë kohë ajo duket se i ka kushtuar shumë rëndësi pamjes së saj.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale ajo vështirë njihet.

Fotoja e mëposhtme është realizuar së fundi dhe shfaq Rugovën në një aheng familjar.

E bija e ish-presidentit Ibrahim Rugova ishte deputete nga radhët e LDK’së në dy amndate.

Në zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit ajo nuk ishte në listën për deputetë nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Shtuar më 05/02/2020, ora 15:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori