"Shumë e bukur për të qenë e vërtetë", Eminem i paska shkruar Mozzik-ut dy fjalë (FOTO LAJM)

Mozzik padyshim është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, fama e të cilit tashmë po dominon edhe në vendet gjermano-folëse, si Zvicra, Austria apo Gjermania.

Së fundmi, një nga ëndërrat e reperit u bë realitet, pikërisht bashkëpunimi me Unikkatil, idhulli i tij në fëmijëri.

Mirëpo, pas kësaj ndodhia tjetër do të ishte shumë e bukur për të qenë e vërtetë.

Në mesazhet private të Mozzik kësaj radhe ka qenë një mesazh nga njëri prej legjendave të hip-hop-it Eminem. “2euro Gang” lexohej në të dhe të gjithë u entuziazmuam në fillim, po të mos shihnim “Story-n” e radhës me mesazhe nga Tupac dhe Lil Pump, ku u bë qartë se këto ishin fotomontazhe.

Mozzik na e punoi bukur dhe për këtë duhet të fajësojmë fansat e tij, të cilët mesa duekt kanë sajuar të gjithë këtë.

Shtuar më 09/08/2019, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori