Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Shukri Buja i nxjerr gjoksin Hashimit, politikanët lenë nam në palestër (FOTO LAJM)

Presidenti Hashim Thaçi është një ndër politikanët e Kosovës të cilit i kushtojnë vëmendje edhe pamjes fizike.

Drejtori i postës Sejdi Hoxha ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij “Facebook”, ku shihet bashkë me Hashim Thaçin dhe Shukri Bujën duke ia lënë një mbishkrim “Presidenti ne formë si gjithmonë, Shukri Bujën dihet, unë ka mundohem!”.

Kujtojmë se Shukri Buja ishte larguar nga Partia Demokratike e Kosovës dhe pas dorëheqjes është antarësuar në NISMA ku vazhdon aktivitetin politik.


Shtuar më 07/03/2018, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori