Shtëpitë më të veçanta në botë (FOTO-LAJM)

Secili prej nesh imagjinon një “shtëpi ëndrrash”, një vend ndryshe nga ato që jemi mësuar në jetën e përditshme. Por ka disa vende në botë, ku realiteti kalon dhe fantazinë.

Nga ato me çati si kapele magjistarësh tek shtëpitë e vogla në formë kështjellash, ja disa nga shtëpitë me format nga më të veçantat. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 12:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori