Shtëpitë më të bukura në pemë (FOTO-LAJM)

Të zgjohesh pranë zogjve, midis rrënjëve të pemëve dhe gjetheve, në një krevat në mes të pyllit mbi një shtëpi të ndërtuar mbi një pemë është një ëndërr që mund të realizohet.

Në katër cepat e globit ka shtëpi të ndryshme banimi si këto që ne po ju tregojmë në këtë fotogaleri. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori