Shtëpia që kushton më shumë se 300 milionë euro (FOTO-LAJM)

Shtëpia më e shtrenjtë në botë ndodhet në Monte Carlo dhe çmimi i saj fillon minimumi 300 milionë euro. Duket e pabesueshme por është tepër e vërtetë.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 3500">3500 metrash katrorë dhe është e mbuluar nga një tarracë e tejdukshme, ku qielli të duket si tavan. Gjithashtu në të ndodhet një pishinë e hapur me një sipërfaqe prej 250 metrash katrorë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 14:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori