Shtëpia e Jessica Parker në shitje për 22 milion $ (FOTO-LAJM)

Kanë jetuar aty vetëm një vit dhe me sa duket nuk ju ka pëlqyer pasi Sarah Jessica Parker dhe Matthew Broderick kanë vendosur të nxjerrin në shitje shtëpinë e tyre në New York.

Banesa u ble nga çifti përrreth 19 milion dollare por ata shpresojnë që tashmë ta sheshin atë për 22 milion. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori