Shtatzënat si sirena, ja mrekullia që ndodh në ujë (FOTO LAJM)

Teksa nënat e reja janë në atë që cilësohet si pritja e ëmbël, ato dëshirojnë që çdo moment që kalojnë ta gdhendin në memorjen e tyre dhe kjo fare mirë mund të arrihet me realizimin e një seti fotografik.

Artisti Adam Opris ka pasur ide të shkëlqyera për ti fotografuar ato nën ujë. "Çdo set fotografik zgjat rreth një orë e gjysmë dhe kur femrat hynë në ujë, unë sigurohem që ato të mos rrinë shumë në ujë", është shprehur ai. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2014, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori