Shqipëria 'zien' nga protestat, Ramën dhe Bashën i kaplon gjumi (FOTO LAJM)

Në një kohë që revolta e qytetarëve është mjaft e madhe, dhe prej kohësh dalin në rrugë për protesta, udhëheqësit e PS-së dhe të PD-së, duket se kanë qenë të zënë në udhëtime jashtë vendit.

Pavarësisht se nuk ka asnjë axhendë të bërë publike, kryeministri Edi Rama mungon në një dalje të tij publike që prej të shtunës së kaluar në Berat, dhe flitet se ka qenë në Berlin.

Në disa portale online kanë dalë foto e Ramës dhe të Bashës ku të dy shihen në gjumë dhe të lodhur.

Për më tepër ju fotjmë të shikoni galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori