Pamjet që po bëjnë xhiron e botës, çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit (FOTO LAJM)

31 persona të pajetë, 45 të të shpëtuar nga rrënojat, i panjohur numri i atyre që janë nën rrënoja dhe dhjetëra objekte të dëmtuara.

Ky është një bilanc i përmbledhur i asaj çfarë shkaktoi tërmeti më i fortë i rënë në Shqipëri për dekada të tëra.

Më lart keni edhe pamjet të cilat po bëjnë xhiron e botës pas tërmetit.

Shtuar më 27/11/2019, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori