Shpërthen Zajmina: Kam bërë gjoksin dhe buzët (FOTO LAJM)

Zajmina Vasjari tashmë ka pranuar publikisht se ka kryer nderhyrje tek gjoksi dhe buzët. Pavarësisht shumë thashethemeve që qarkullonin në këtë drejtim dhe në faktin që shumë artistë nuk e pranojnë këtë fakt, Zajmina ka zgjedhur që të tregohet e sinqertë.

“Unë kam thënë dhe përpara, nuk jam kundër ndërhyrjeve, mendoj se çdo njeri është i lirë të bëjë çfarë të dojë, unë kam bërë gjoksin dhe buzët”.

Sa i takon jetës private, ajo nuk ka dashur që të zbuloj ndonjë detaj, ndonëse është në një lidhje goxha të gjatë. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2016, ora 15:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori