Shpërthen Armina, s'ka më heshtje (FOTO LAJM)

Kohët e fundit duket se jeta e bukuroshes Armina Mevlani është mbyllur brënda rrjeteve sociale, teksa ajo është bërë edhe më aktive në Facebook dhe Instagram.

Fotot që ajo përcjell, gjithmonë kanë marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe jo vetëm, e ndërsa në postimin e radhës ajo është bërë enigmatike.

"Mos e ler dhimbjen dhe njerëzit që kërkojnë të ulin, të të prishin ëndrrat. Ngrije kokën në dritën e diellit dhe ec me vetëbesim, sepse jeta vjen vetëm një herë!".

Mesazhi ishte i qartë, e ndërsa ka ngacmuar shumë dhe miqtë e saj. Një prej tyre i shkruan se i është bërë jeta Instagram dhe Facebook dhe se duhet të merret me veten. /albeu.com/Shtuar më 10/09/2014, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori