Shpërndarësja e picave më s*ksi në qytet, kështu duket Grida mbi motor (FOTO LAJM)

Tashmë jemi mësuar me personazhet simpatik dhe tepër pikant që Ermal Mamaqi na servir javë pas jave në emisionin e tij . E tillë ishte dhe e ftuara, ish deputetja e PD-së, Grida Duma.

Duma ka dalë nga ato kornizat e politikës, në të cilat jemi mësuar ta shohim zakonisht, duke marrë pjesë në lojën e Ermalit për të shpërndarë pica.

Si rrallë here, Gridën e shohim të veshur me lekure, siper nje motorri duke shperndare pica. Duhet thënë se ajo dukej më seksi se kurrë.

‘’Epo tani që është djegur mandati duhet t’i bëjmë të gjitha’’, siç është shprehur ajo.

Jam e sigurt se me një motorriste të tillë do i kishim lënë lekët pica.
Shtuar më 10/03/2019, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori