Shpenzon 17 mijë euro për një këmishë prej ari (FOTO-LAJM)

Shpesh thuhet se paraja nuk e blen dashurinë. Por një 32-vjeçar indian ka shpenzuar 17 mijë euro për blerjen e një këmishe ari duke menduar se pas veshjes së saj do të bëjë për vete femrat.


Datta Phuge, nga Pimpri-Chinchwad i cili punësoi 15 persona që duke punuar 16 orë në ditë për dy javë rresht, arritën këtë rezultat. Këmisha shoqërohet po ashtu nga dhjetra zinxhirë të artë në qafë dhe dy byrzylykë.


"E di që nuk jam djali më pashëm në botë, por nuk ka femër që nuk do të mbetej e mahnitur nga kjo. Një bluzë e artë ka qenë ëndrra ime",-tha ai. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori