Shpenzon 17 mijė euro pėr njė kėmishė prej ari (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shpesh thuhet se paraja nuk e blen dashurinė. Por njė 32-vjeēar indian ka shpenzuar 17 mijė euro pėr blerjen e njė kėmishe ari duke menduar se pas veshjes sė saj do tė bėjė pėr vete femrat.


Datta Phuge, nga Pimpri-Chinchwad i cili punėsoi 15 persona qė duke punuar 16 orė nė ditė pėr dy javė rresht, arritėn kėtė rezultat. Kėmisha shoqėrohet po ashtu nga dhjetra zinxhirė tė artė nė qafė dhe dy byrzylykė.


"E di qė nuk jam djali mė pashėm nė botė, por nuk ka femėr qė nuk do tė mbetej e mahnitur nga kjo. Njė bluzė e artė ka qenė ėndrra ime",-tha ai. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.