Shpenzime të shfrenuara, kjo gjysmë bluzë i kushton Dua Lipës mijëra euro (FOTO LAJM)

Duke kryesuar tableta botërore, çmime prestigjioze si “Grammy” dhe “VMA”, me koncerte anë e mbanë botë, Dua Lipa padyshim që fiton shifra marramendëse.

Këngëtarja shqiptare krahas kësaj jete dinamike dhe luksoze ka edhe një stil të veçantë të veshjes dhe mjaft unik, veshje këto që kapin shuma të mëdha parash.

Në një nga veshjet e fundit të artistet, ajo shihet me një bluze kopsa me ngjyrë vjollce të markës së njohur “Channel”. Ky bluzë që në dukej është e thjeshtë i ka kushtuar asaj 6 mijë e 350 euro në total.

Dua ditë më parë ka njoftuar se për shkak të pandemisë COVID-19 ka shtyer turneun evropian për vitin e ardhshëm.
Shtuar më 28/03/2020, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori