Adoleshenti në Gjermani vret fëmijën dhe tregon duart me gjak në një video (FOTO LAJM)

Një i ri në Gjermani është shpallur në kërkim, pasi pranoi në një video të publikuar online se kishte vrarë një fëmijë 9 vjeç dhe për ta dëshmuar tregoi duart e tij me gjak.

Adoleshenti u shfaq në videochat për t’u arratisur më pas, ndërsa trupi i të miturit u gjet në një kantinë vere në Herne të Renanisë, këtë të mërkurë.

I riu i dyshuar për vrasje u etiketua si Marcel H.

Ngjarja u mor vesh pasi një përdorues i rrjeteve sociale lajmëroi policinë duke shpjeguar se kishte asistuar vrasjen në një video në internet. /albeu.com/

Shtuar më 08/03/2017, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori