Shokohet aktorja shqiptare, një person i armatosur i bastis shtëpinë (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme, një banesë në Prishtinë është grabitur nga një person i armatosur, ndërsa në këtë banesë ka qenë duke jetuar njëra nga femrave më të komentuara në shtypin tonë rozë.

banesën e cila rreth orës 23:45 është sulmuar nga një person i armatosur me qëllim grabitje, ka jetuar Arta Elezaj së bashku me një shoqe të saj, emiri së cilës për shkaqe konfidenciale mbetet anonim.

Në raport thuhet se i janë marrë vetëm stoli ari dhe dy ora, mirëpo dëmi total ende nuk dihet sakt. Sipas raportit të policisë i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur. Ndryshe, Arta deri më tani nuk ka dal me një prononcim.

Shtuar më 23/09/2020, ora 10:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori