Shkopi i gomës s’kursen as të moshuarin, fraktura në kokë (FOTO LAJM)

Disa me fraktura të rënda e thyerje, e të tjerë të gjakosur, shkopi i gomës nuk kurseu sot askënd…

Banorë e policë janë lënduar sot në përplasjen në Astir, ku banorët ishin të betuar për të mbrojtur banesat e tyre.

Dhuna nuk kurseu as këtë të moshuar 80-vjeçar i cili edhe megjithëse me komplikacione të tjera shëndetësore u gjend sot në terren përballë policisë.

Artan Manushaqe, avokat, ka publikuar pamjet e dhunës ndaj të moshuarit.

Ai është gjakosur në pjesën e gojës, i kanë thyer dhëmbët, e kanë çarë në buzë dhe ka marrë fraktura të rënda në kokë. Manushaqe shkruan se Çerçiz Jaçe, 80 vjeç mbahet në reanimacion.

Artan Manushaqe shkruan:

Cerciz Jace 80 vjec, me dhemb te thyer, me buze te care, me frakture ne koke, me mpiksje gjaku ne koke, me diabet, me zemer, me tension, me 8 lloje ilaces, Gjysh, Baba, Bashkeshort e njeri i nderuar, “kriminel nr 2” ku shkopi i gomes se te forteve nuk ndaloi!” /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2019, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori