Shkon të zgjasë qerpikët, ajo që i ndodh është e tmerrshme (FOTO LAJM)

Një vajzë vendosi të zgjasë qerpikët duke shkuar në një qendër kozmetike por ajo çfarë i ka ndodhur ka qenë e tmerrshme.

Pas procedurës së kozmetikës vajza ka mbetur me qerpikë të rënë e tepër të dëmtuar siç shihet dhe në pamjet e mëposhmte.

E tmerrshme kjo që i ka ndodhur pasi ka shkuar në një qendër kozmetike për t’u rregulluar vetëm një javë para ditëlindjes, por gjërat kanë dalë jashtë kontrollit.

Produktet kozmetike kanë qenë të lira dhe jashtë standarteve. Gjithmone duhet te jenio te kujdesshëm me qendren qe zgjidhni dhe produktet qe perdorni.

Shtuar më 06/09/2017, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori