Shkoi për pushime, Rozës i ndodh "gjëma" në Tajlandë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Roza Lati padyshim është një nga moderatoret më të diskutuara dhe që shpeshherë shkakton debate edhe në rrjetet sociale.

Disa e urrejnë, disa e duan për tipin e hapur por sido që të jetë puna Roza di ta marrë vëmendjen.

Lati këto kohë është duke shijuar pushimet e saj në Tajlandë.

Ajo shpesh publikon video live në Instagram ku pëlqen të lexojë komentet e ndjekësve të saj.

Por diçka ka rënë në sy gjatë videos së fundit live të publikuar prej saj. Ajo shfaqet më dorë të fashuar, ndërkohë që nuk dihet se çfarë i ka ndodhur Rozës. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori